środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Poszukiwani za kradzieże trafili za kratki

2016-01-04 09:13:20 (ost. akt: 2016-01-04 09:18:26)

Autor zdjęcia: GC

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni trafili już do zakładu karnego gdzie spędzą najbliższe kilka miesięcy.

Mężczyźni byli poszukiwani przez sąd. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w pracy. Policjanci sprawdzali różne adresy, pod którymi mógł przebywać 38–latek z Lubawy. Okazało się, że mężczyzna był w pracy. 38 – latek wiedział, że jest poszukiwany, ale nie spieszyło mu się do zakładu karnego. Mieszkaniec Lubawy został zatrzymany i  przewieziony do więzienia gdzie spędzi najbliższe 147 dni. 38 - latek poszukiwany był  za kradzież.

Kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali kiedy był w odwiedzinach u mamy. Iławscy funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres, żeby sprawdzić czy nie przebywa tam poszukiwany 33 - latek. Okazało się, że mężczyzna jest w domu.  Zatrzymany twierdził, że nie wiedział o tym, że był poszukiwany. Dodał, że obecnie mieszka i pracuje poza granicami kraju. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego za kradzież. 33 - latek został odkonwojowany już do zakładu karnego.

KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages