Unia zremisowała w meczu na szczycie IV ligi, GKS Wikielec i Czarni niestety przegrali

2015-11-07 16:49:54(ost. akt: 2015-11-09 11:33:56)
Jedyną bramkę dla GKS-u Wikielec strzelił dziś Mateusz Jajkowski

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Około godziny 16. zakończyły się dzisiejsze mecze ligowe naszych drużyn piłkarskich występujących w III i IV lidze oraz okręgówce. Powody do radości (jeden, ale za to cenny punkt) ma suska Unia, gorsze nastroje są w klubach z Wikielca i Rudzienic.
III-ligowiec z gminy Iława grał dziś na swoim stadionie z Concordią Elbląg. GKS przegrał 1:2, a jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 89 minucie spotkania Mateusz Jajkowski. W tym momencie goście z Elbląga prowadzili już 2:0 (Mateusz Szmydt 61, Grzegorz Miecznik 75).

W Lubawie doszło do pojedynku dwóch czołowych drużyn IV ligi: zajmujący drugie miejsce Motor podejmował trzecią w tabeli Amex Bączek Unię Susz. - Na wyjazdowe spotkanie wybrało się dużo naszych kibiców – zauważa wiceprezes Unii, Andrzej Puwalski.

Beniaminek IV ligi przegrywał od 18 minuty po golu Marka Śnieżawskiego. Bramka wyrównująca i ostatecznie ustalająca wynik padła w 38 minucie, a jej autorem był Dariusz Laskowski. – Remis to dla nas dobry wynik – ocenia Puwalski.

Teraz słowo o grupie 2. okręgówki, w której reprezentują nas Czarni Rudzienice. Drużyna Tomasza Zakierskiego w lokalnych derbach przegrała dziś w Radomnie 0:3. Do przerwy Radomniak prowadził 1:0.

W rozgrywaniu meczów nie pomagała dziś na pewno mgła. Dla GKS-u, Unii i Czarnych były to przedostatnie spotkania ligowe w tym roku. W ostatniej serii AD 2015 zagrają: Jagiellonia II Białystok – GKS, Unia – Pisa Barczewo, GSZS Delfin Rybno – Czarni.