Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

To już druga wizyta pośrednika pracy z Niemiec w firmie Czajkowskich w Smolnikach

2015-11-07 10:00:00 (ost. akt: 2015-11-10 09:54:29) Artykuł sponsorowany
Goście z Niemiec w sali wykładowej w towarzystwie Mieczysława Czajkowskiego (drugi z prawej), właściciela firmy ze Smolnik

Goście z Niemiec w sali wykładowej w towarzystwie Mieczysława Czajkowskiego (drugi z prawej), właściciela firmy ze Smolnik

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

W Firmie Szkoleniowo-Usługowej Mieczysław Czajkowski w Smolnikach ponownie z wizytą przyjechał Wilfried Herking, właściciel firmy FAIR Personal + Qualifizierung z Niemiec. Przedsiębiorstwo jest zainteresowana pracownikami, którzy ukończyli kursy u Czajkowskich. Ze swojej strony oferują kursy języka niemieckiego dla kursantów i dobrze płatną pracę na terenie Niemiec.

Do drugiego spotkania doszło 8 października w Smolnikach. Rozmowa była już bardzo konkretna. Firma Czajkowskich ogłosiła nabór na kursy, głównie chodzi o kurs spawacza. Osoby zainteresowane odbędą szkolenia, który będą równoległe z podstawowym kursem języka niemieckiego (i to jest wkład niemieckiej firmy). Jeśli kursanci uzyskają certyfikat firmy ze Smolnik i zaliczą kurs językowy, mogą liczyć na dobrze płatną pracę z zakwaterowaniem w Niemczech.

— Na rynku niemieckim jest duże zapotrzebowanie na fachowców właśnie w dziedzinie spawania – mówi Adam Czajkowski, dyrektor FSU Mieczysław Czajkowski. — Nasi nowi partnerzy biznesowi są gotowi przyjąć do pracy naszych kursantów, ale warunkiem jest zaliczenie kursu języka niemieckiego w zakresie podstawowym lub po prostu znajomość tego języka. Kursant jest zobowiązany opłacić go we własnym zakresie. Jeśli ukończy jeden i drugi kurs oraz sprawdzi się w pracy już na miejscu w Niemczech, pieniądze za kurs językowy odzyska – wypłaci je niemiecka firma. Osoby, które zadeklarują znajomość języka będą musiały przejść stosowny test sprawdzający.


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages