Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Pobił konkubenta byłej partnerki

2015-11-05 13:28:10 (ost. akt: 2015-11-05 13:59:21)

Autor zdjęcia: Archiwum

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do poszkodowanych – o zastosowaniu takich środków postanowił prokurator, by skutecznie rozdzielić krewkiego mężczyznę, jego byłą partnerkę i jej obecnego konkubenta. Zatrzymany mężczyzna nie dość, że pobił partnera byłej konkubiny to także groził im pozbawieniem życia i zniszczeniem mienia.

Oficer dyżurny policji został powiadomiony o tym, że jeden z mieszkańców Iławy został zaatakowany przez innego mężczyznę. Funkcjonariusze rozpytali dokładnie zgłaszającego i przesłuchali świadków ustalając, że Rafał W. przyszedł do obecnego partnera swojej byłej konkubiny i pobił go. Mężczyzna doznał licznych urazów oraz potłuczeń.
W trakcie dalszych czynności okazało się, że Rafał W. nie poprzestał tylko na przemocy fizycznej. Mężczyzna wysyłał sms-y, w których groził pokrzywdzonemu oraz swojej byłej konkubinie pozbawianiem życia a także zniszczeniem mienia. Osoby te obawiały się spełnienia gróźb, dlatego wszystko zgłosiły organom ścigania.
Rafał W. został zatrzymany.
Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Teraz mieszkaniec Iławy będzie musiał raz w tygodniu stawiać się w komendzie w Iławie, a dodatkowo ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakaz zbliżania się do nich na odległość nie mniejszą niż 150 m.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages