Szczypiorniści Jezioraka nie chcą płacić frycowego. Zwycięstwo na inaugurację!

2015-10-10 20:23:51(ost. akt: 2015-10-10 22:01:33)
W ataku Damian Przytuła (ITR Jeziorak), najlepiej rzucający w iławskim zespole - 7 goli

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Ponad dwieście osób było świadkami emocjonującego widowiska. W iławskiej hali sportowo-widowiskowej drużyna ITR-u Jezioraka Iława pokonała dziś Szczypiorniaka II Olsztyn w spotkaniu rozpoczynającym sezon 2015/16 w III lidze seniorów.
Przez całą przerwę na tablicy wyników widniało 14:16. Po przerwie jednak drużyna Bogdana Garbino i Grzegorza Balińskiego zaczęła grać ambitniej, śmielej, ale jednocześnie pokazując umiejętności. Przez większość drugiej połowy gospodarze prowadzili i ostatecznie wygrali 32:30 w meczu inaugurującym nowy sezon.

Dla Jezioraka był to pojedynek, którym zadebiutował w III lidze seniorów. Spotkanie oglądało prawie trzystu widzów. Jutro na naszym portalu zamieścimy relację oraz zdjęcia z meczu.