GKS II Wikielec przegrał w meczu na szczycie [ZDJĘCIA] — zobacz krajobraz po piłkarskim weekendzie

2015-09-28 12:03:16(ost. akt: 2015-09-28 12:43:48)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Rezerwy GKS-u Wikielec przegrały wczoraj na swoim terenie z Iskrą Narzym 1:2, tym samym drużyna trenera Piotra Dymowskiego spadła z fotelu lidera gr. 4 A klasy. Zobacz wszystkie wyniki i tabele lig, w których grają nasze zespoły piłkarskie.
Wicelider pokonał lidera
W meczu na szczycie gr. 4 A klasy GKS II Wikielec przegrał na własnym boisku, czyli we Frednowach, z Iskrą Narzym 1:2. Strzelcem jedynej bramki dla gospodarzy był Robert Łopatyński.

••• Spotkanie o dwóch obliczach. Pierwsza połowa to dobra gra zespołu trenera Piotra Dymowskiego, sporo akcji ofensywnych i w 27 min rezerwy GKS-u objęły prowadzenie. Po przerwie był już inny obraz gry: goście coraz śmielej rzucili się do falowych ataków, brylowali młodzi zawodnicy Iskry.

Wreszcie przyszły feralne dwie minuty. W 85 min. pierwsza bramka dla Iskry i wyrównanie w tym meczu, a za chwilę w 87 min. goście cieszyli się z prowadzenia.

Szkoda straconych punktów przez drużynę z Frednowych, bo to spotkanie można było spokojnie wygrać. Rozprężenie w końcowych fragmentach gry źle podziałało na ekipę gospodarzy. Po meczu trener Piotr Dymowski powiedział.
— To nie przypadek, że drużyna gości jest tak wysoko w tabeli. Gra była otwarta, ale zabrakło nam odpowiedniej koncentracji, stąd taki wynik tej potyczki. Szkoda, że przegraliśmy to spotkanie. Liga jest jeszcze długa, mamy do rozegrania sporo spotkań i wszystko może się zdarzyć.

GKS II WIKIELEC: Cezary Wiśniewski — Artur Kijewski, Paweł Szkamelski, Patryk Łukomski, Damian Demczak, Piotr Dymowski (85 min Dominik Wrzesiński), Łukasz Besser, Marcin Witkowski (65 min. Karol Kopaczewski), Robert Łopatyński (60 min. Jarosław Otręba), Marek Kopczewski (75 min Dawid Kruczkowski), Sylwester Kuciński.

Następny mecz GKS II Wikielec rozegra 4 października o 14.00 z Liderem Złotowo.

WYNIKI I TABELE

III LIGA
GKS Wikielec
— MKS Korsze 2:0 (0:0)

POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI
Olimpia Elbląg — Znicz Biała Piska 0:0
Finishparkiet Nowe Miasto Lub. — Start Działdowo 4:0 (0:0)
Kaczkan Huragan Morąg — KS Wasilków 2:1 (1:1)
Wissa Szczuczyn — Rominta Gołdap 2:1 (1:0)
Jagiellonia II Białystok — Olimpia Olsztynek 0:1 (0:1)
Granica Kętrzyn — Sokół Ostróda 3:5 (2:4)
Concordia Elbląg — MKS Ełk 0:2 (0:2)
Warmia Grajewo — ŁKS 1926 Łomża 0:3 (0:2)

— Stomil II Olsztyn 0:2 (0:1)

Orzeł Janowiec Kościelny — Zatoka Braniewo 2:2 (0:0)
Śniardwy Orzysz — Warmiak Łukta 0:2 (0:1)
Tęcza Biskupiec — DKS Dobre Miasto 6:1 (2:0)
Motor Lubawa — Polonia Pasłęk 3:1 (1:1)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Start Kozłowo 1:1 (1:1)
Błękitni Orneta — Mrągowia Mrągowo 0:0
Omulew Wielbark — Mamry Giżycko 4:2 (1:0)

Czarni Rudzienice
pauzowali w 10 kolejce, ich mecz z GKS-em Gietrzwałd — z uwagi na wesele zawodnika Krzysztofa Osasiuka — został przełożony na koniec rundy jesiennej. Czarni zajmują 12. miejsce w tabeli.

Tęcza Miłomłyn — Kormoran Zwierzewo 3:0 (0:0)
Polonia Iłowo — Start Nidzica 2:2 (2:0)
GSZS Delfin Rybno — Ewingi Zalewo 6:4 (5:3)
Czajkowski Radomniak Radomno — Fortuna Gągławki 2:3 (0:1)
Żuraw Godkowo — Warmia Olsztyn 0:1 (0:1)
Wel Lidzbark Welski — Syrena Młynary 1:1 (0:0)
Grunwald Gierzwałd — GKS Stawiguda 1:2 (1:0)