Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

16 śmiałków opłynęło wyspę Wielka Żuława

2015-08-23 17:08:00 (ost. akt: 2015-08-23 12:50:26)

Autor zdjęcia: Orka Masters

Do opłynięcia naszej wyspy Wielka Żuława zebrało się 16 śmiałków i miłośników pływania. Dystans 5300 m pokonali wszyscy, choć w różnym czasie. Ale w tej sportowej zabawie nie chodziło o czas, tylko o aktywnie spędzony czas w dobrym towarzystwie.Grupę pływaków, którzy zdecydowali się opłynąć Wielką Żuławę, tworzyli mężczyźni i kobiety, w różnym wieku. 
Wszystko odbyło się według planu, każdemu z pływaków towarzyszyła osoba asekurująca, dbająca o jego bezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy dopłynęli do celu. Najszybszy był bohater naszych ostatnich publikacji Czarek Zapadka, który w ubiegłym tygodniu przepłynął wpław Duży i Mały Jeziorak. Okazuje się, że świetnie radzi sobie także na krótkich dystansach. Wyspę opłynął w 1,5 godziny.
Wszyscy pływacy otrzymali medale i koszulki oraz pyszny posiłek z grilla. Rodziny, przyjaciele i znajomi czekali na nich w Ekomarinie (w miejscu startu i mety) i serdecznie im gratulowali

.
— Klub Orka Masters Iława, główny organizator imprezy, dziękuje za pomoc w organizacji imprezy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Iławie, WOPR w Iławie, Bartkowi Burza z Ekomariny w Iławie. Podziękowania także dla osób, które asekurowały pływaków w kajakach. Cieszy fakt, że tak wielu OrkaMastersów pomyślnie zmierzyło się z dystansem - czytamy na stronie Orka Masters Iława.

red. mr (Źródło: Orka Masters)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. praskowa #1800653 | 188.146.*.* 24 sie 2015 17:21

    Ma chęć bycia fotografką..??!! Ale się quźwa uśmiałem. Do garów

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages