Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Zaprzyjaźniona ekipa z Mysłakowic odwiedziła Wikielec. Rozegrano też mecz

2015-08-11 13:00:08 (ost. akt: 2015-08-11 11:01:13)
Oldboje Wikielca

Oldboje Wikielca

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

W Wikielcu przez cały tydzień przebywała delegacja sportowa z zaprzyjaźnionej gminy Mysłakowice (woj. dolnośląskie). Była to grupa działaczy sportowych oraz młodzież szkolna. Jednego dnia rozegrano mecz towarzyski pomiędzy oldbojami GKS Wikielca (wspartego młodzieżą) a oldbojami Orła Mysłakowice.

Od lat piłkarze z Wikielca zimową porą przebywają na obozie sportowym w górach. A latem do gminy Iławy przyjeżdża grupa młodzieży szkolnej lub seniorzy tego klubu sportowego.
Korzystając z wizyty gości rozmawialiśmy z przedstawicielami klub.

Henryk Kafel, prezes LZS Kostrzyca, który połączył się z Orłem Mysłakowice.

— Gramy w ,,A ” klasie. Nasz połączony zespół będzie grał o jak najwyższe cele. Jest ambicja gry na wyższym poziomie. Myślimy poważnie o grze w klasie okręgowej. Pobyt w Wikielcu oceniam bardzo pozytywnie, lubimy tu przyjeżdżać. Przyjechaliśmy z grupa młodzieży naszego klubu, są to juniorzy Orła.


Grupa z Mysłakowic


Janusz Płachta, prezes klubu Orzeł Mysłakowice.

— Rewizyta jak zawsze bardzo ciekawa. Już 10 lat współpracujemy z gminą Iława z wójtem gminy Krzysztofem Harmacińskim. Mamy taki jubileusz współpracy miedzy obiema gminami. Co roku gościmy Wikielec w górach, a my jesteśmy tu latem. Obecnie zabraliśmy sporą grupę młodzieży wszyscy są bardzo zadowoleni z tego pobytu. Nie tylko trenują ale też zwiedzamy. Byliśmy w Malborku oraz w Trójmieście. Byliśmy cały tydzień w Wikielcu. Nowy wójt Mysłakowic zapowiedział kontynuację współpracy z gminą Iława. Trenerem seniorów Orła jest Michał Zieliński, zaś młodzież w naszym klubie prowadzi Marek Ociepa.

Zagrali towarzysko
Oldboje GKS Wikielec zagrali w składzie: Małkiewicz Zdzisław, Krzysztof Sadowski, Szymon Jajkowski, Mateusz Jajkowski Mariusz Jajkowski, Grzegorz Przekopowicz, Paweł Szkamelski, Arkadiusz Smulski, Marian Boczkowski, Zenon Jabłoński, Marek Gawiński zaś w zespole gości działacz GKS Dariusz Falkowski.


Wiesław Raczkowski

FOTO 1. Goście z Mysłakowic
FOTO 2. Oldboje Wikielca.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 2 po lewej jest bez gaci (wikielec) #1793064 | 81.101.*.* 12 sie 2015 11:04

    hahahahaha

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages