Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Zmiana na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Zalewie

2015-07-30 12:00:50 (ost. akt: 2015-07-30 12:16:32)

Autor zdjęcia: KPP Iława

Obowiązki kierownika posterunku w Zalewie objął asp. szt. Artur Ryll. Dotychczasowy kierownik asp.szt. Waldemar Krzyżanowski odchodzi na zasłużona emeryturę.

Nie zabrakło życzeń i gratulacji z okazji otrzymanego awansu a także życzeń na nowym stanowisku służbowym. Uroczystość przekazania posterunku rozpoczęła się od przemówienia  komendanta powiatowego policji w Iławie insp. Krzysztofa Konerta. Odczytał on w obecności załogi posterunku, rozkaz, gdzie zgodnie z jego treścią obowiązki kierownika posterunku policji w Zalewie, objął asp.szt. Artur Ryll. Ustępujący kierownik asp.szt Waldemar Krzyżanowski w  policji przepracował blisko 27 lata, na stanowisku kierownika posterunku 12 lat. Komendant podziękował mu za wieloletnią bardzo dobrą i sumienną służbę ustępującemu kierownikowi.

Asp. szt. Ryll Artur – służbę w policji rozpoczął 16 lat temu. Przez 7 lat pracował w pionie prewencji. Trzy lata pracował jako dzielnicowy Zespołu Dzielnicowych KP Susz. Natomiast od 6 lat pełnił służbę na stanowisku asystenta w Zespole ds. Kryminalnych  Komisariatu Policji w Suszu. Nowo mianowanemu życzymy zadowolenia podwładnych z podejmowanych przez niego decyzji, zadowolenia przełożonego ze skuteczności ich działania, wzrostu poczucia bezpieczeństwa społeczeństwa oraz dobrej oceny ze strony mieszkańców.

Źródło: KPP IławaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages