Wysoka porażka trampkarzy ITR-u Jezioraka w meczu ze Stomilem

2015-06-11 11:02:25(ost. akt: 2015-06-11 11:54:19)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

W Olsztynie rozegrano wczoraj (środa, 10. czerwca) pierwszy mecz finałowy o mistrzostwo województwa trampkarzy.
Zawodnicy Stomilu Olsztyn pokonali ITR Jeziorak Iława 7:0. Do przerwy było 2:0. Zespół Stomilu to bardzo silny przeciwnik, zawodnicy z Olsztyna prawie w całości stanowią kadrę województwa trampkarzy.

Przez pierwszą połowę iławianie jakoś się trzymali, dopiero w drugiej części meczu Stomilowcy zagrali bardzo dobrze i zdobyli kolejne bramki.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w poniedziałek (15. czerwca) o 17.00 na stadionie w Iławie. Faworytem dwumeczu finałowego — wobec wyniku wczorajszego pojedynku — jest oczywiście ekipa z Olsztyna, ale młodzi iławianie przed własną publicznością, rodzicami i znajomymi, mogą powalczyć z tym zespołem o korzystny rezultat. Przemysław Gajewski, trener ITR-u zaprasza na to spotkanie.