Ekipa z Nadleśnictwa Iława z powodzeniem zagrała o trzecie miejsce z Nadleśnictwem Młynary

2015-05-29 11:30:52(ost. akt: 2015-05-29 11:02:50)
Ekipa z Nadleśnictwa zdobyła III miejsce w turnieju piłki nożnej, w której brało udział 17 drużyn z całego województwa

Autor zdjęcia: Arch. Nadleśnictwa Iława

W sobotę 23 maja odbył się 14 turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie. Drużyna Nadleśnictwa Iława zajęła zaszczytne trzecie miejsce. Zaznaczyć trzeba, że nasza drużyna przegrała tylko z mistrzami, którzy w tym roku byli świetnie przygotowani i nie stracili ani jednej bramki w całym turnieju.
W tym roku impreza zorganizowana była przez Nadleśnictwo Lidzbark. Na turniej stawiło się 17 drużyn wraz ze swoimi bliskim.

Ekipa z Iławy wyszła z grupy na pierwszym miejscu pokonując 5:0 Nowe Ramuki i remisując 1:1 z Nadleśnictwami: Nidzica i Miłomłyn. W półfinałach spotkaliśmy się z przyszłymi mistrzami turnieju Nadleśnictwem Zaporowo, przegrywając z nimi 4:0. Po przegranej pozostał im mecz o III miejsce, w którym nasi zawodnicy dali z siebie wszystko zdobywając trzy cenne gole i wygrywając całe spotkanie 3:0 z Nadleśnictwem Młynary.

Źródło: Nadleśnictwo Iława