Tenisiści stołowi z powiatu iławskiego awansowali do finału turnieju o Puchar TVP Olsztyn

2015-04-22 11:32:09(ost. akt: 2015-04-22 11:51:30)
Z gminy Susz będzie jeden finalista — to uczeń szkoły podstawowej w Piotrkowie, Jakub Kacprzak

W Ostródzie rozegrany został półfinałowy turniej wojewódzkich rozgrywek tenisa stołowego o Puchar TVP Olsztyn. Uczestniczyła w nim także — i to z dobrym skutkiem — ekipa z powiatu iławskiego.
Do finału wojewódzkich zmagań tenisowych awansowali następujący reprezentanci Iławy: Nikola Zyśka (była pierwsza), Emilia Włodarska (była druga) i Kacper Góralski (zajął czwarte miejsce).

Natomiast z gminy Susz będzie jeden finalista — to uczeń szkoły podstawowej w Piotrkowie, Jakub Kacprzak, który uplasował się na trzecim miejscu. Ponadto gmina Lubawa wprowadziła do rozgrywek finałowych 7 zawodników.

Finał rozgrywek o Puchar TVP Olsztyn zostanie rozegrany 17 maja (w niedzielę) w Suszu w hali sportowej.