Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Gabinet fryzjerski, kosmetyczny i masażu w jednym, czyli EWAline zaprasza

2015-03-12 10:20:54 (ost. akt: 2015-03-12 10:18:44) Artykuł sponsorowany
W Gabinecie EWAline oprócz standardowych usług kosmetyczno-fryzjerskich wykonuje się makijaże i fryzury na każdą okazję. To jedna z propozycji...

W Gabinecie EWAline oprócz standardowych usług kosmetyczno-fryzjerskich wykonuje się makijaże i fryzury na każdą okazję. To jedna z propozycji...

Autor zdjęcia: Archiwum Gabinetu

Od trzech tygodni mamy w Iławie nowy Gabinet Kosmetyczny i Fryzjerski "EWAline", którego właścicielką jest Ewa Sawicka - Kostkowska. Mieści się on przy ul. Andersa 1b. Salon jest nowy, ale właścicielka pracuje w zawodzie kosmetyczki z powodzeniem od 11 lat.

Ewa Sawicka - Kostkowska jest absolwentką szkoły plastycznej, maturę zdawała z historii sztuki, natomiast kosmetologię z wizażem studiowała w Toruniu. Praktykę w zawodzie kosmetyczka odbyła w iławskim Salonie Uroda, gdzie później pracowała 9 lat. Na zawodzie kosmetyczki jednak nie poprzestała. Ukończyła także studium fryzjerskie w Olsztynie, a praktykowała u samych mistrzów Berendowicz & Kublin (sieć ekskluzywnych salonów fryzjerskich). Własny salon to spełnienie jej marzeń i jest przekonana, że także marzeń jej aktualnych i przyszłych klientów, bo liczy, że będą to także mężczyźni. 
W Gabinecie do dyspozycji są trzy pomieszczenia - salon fryzjerski, salon kosmetyczny i salon masażu. W każdym z nich panuje intymna atmosfera, gwarantująca relaks i odpoczynek.

— Chodziło mi o stworzenie klimatu podobnego do tego, który panuje w gabinetach SPA - mówi Ewa Sawicka - Kostkowska. — Cicha relaksująca muzyka, izolacja od świata zewnętrznego, brak pośpiechu - po prostu relaks w pełnym wydaniu. 
W salonie fryzjerskim wykonujemy nie tylko klasyczne strzyżenie i koloryzację, ale także fryzury na różne okazje, m.in. śluby, przyjęcia oraz makijaże, dostosowane do typu urody i do okazji oczywiście.
W ofercie gabinetu nie zabrakło także makijażu permanentnego.

— W godzinach popołudniowych proponujemy masaże relaksacyjne na ciało, co bardzo polecam - mówi właścicielka. 


UWAGA! Trzy darmowe zaproszenia
Dla trzech pierwszych osób, które zatelefonują do redakcji dziś, tj. 12 marca, o godz.11:00 i odpowiedzą na pytanie: Ile lat w zawodzie kosmetyczki pracuje właścicielka Gabinetu?, mamy bezpłatne zaproszenia na zabiegi. Czekamy na telefony. Nasz nr tel. 89 648 77 36.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages