Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Dzień Kobiet na sportowo. Zapraszamy na dzisiejszy happening w Galerii Jeziorak!

2015-03-02 14:00:53 (ost. akt: 2015-03-05 09:39:52)
Start zeszłorocznego biegu wokół Małego Jezioraka

Start zeszłorocznego biegu wokół Małego Jezioraka

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga


Zapraszamy na coroczny happening aktywności fizycznej „Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet”. To świetny pretekst do opuszczenia domowych pieleszy i uczestniczenia w pięknej demonstracji aktywności fizycznej!

Demonstracja polega na pokonaniu trasy wokół Małego Jezioraka (2,33 km) w dowolny sposób: biegając, maszerując, na rolkach lub poprzez Nordic Walking.
Dodatkowe atrakcje odbędą się na terenie Galerii Jeziorak. Symboliczny tulipan, będący upominkiem dla uczestniczek happeningu będzie wejściówką umożliwiającą skorzystanie z atrakcji. Przyjmij upominek od Galerii Jeziorak i Miasta Iławy! 
Całość happeningu organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Iławie, Fundację Edukacji i Rozwoju, Miasto Iława oraz Galerię Jeziorak potwierdza starą zasadę cykliczności imprez. Corocznie zwiększa się ilość uczestniczek (w roku ubiegłym było to ok. 500 Pań!).

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Galeria Jeziorak w Iławie

Czas: 5 marca o godz.17.00

Dodatkowe atrakcje dostępne po części głównej imprezy: pokaz makijażu dla Pań, analiza składu ciała, pomiar tkanki tłuszczowej, pokaz samoobrony kobiet, stoisko Amazonek oraz inne.
Kawiarnia CUBE CAFE w Galerii Jeziorak podobnie jak w roku ubiegłym zaprasza na promocyjną kawę z ciastkiem dla uczestniczek happeningu!

red.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages