Zwycięstwo kadetek Zrywu w piątym turnieju pierwszej ligi wojewódzkiej Elblągu !!!

2015-01-26 16:56:33(ost. akt: 2015-01-26 15:32:14)
Kadetki MKS ZRYW - VOLLEY

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

W niedziele 18 stycznia 2015 roku w Elblągu odbył się Piąty Turniej Pierwszej Ligi Wojewódzkiej Kadetek. W turnieju oprócz gospodyń z MKS TRUSO Elbląg udział brały zespoły MUKS OMEGA Mrągowo oraz zawodniczki MKS ZRYW-VOLLEY Iława.
W pierwszym meczu turnieju Truso Elbląg pokonało Omegę Mrągowo 3:0 w setach 25:23, 25:20, 25:22. Siatkarki Zrywu po zwycięstwie 3:0 /25:11, 25:15, 25:11/nad Omegą Mrągowo po bardzo dobrym i dramatycznym meczu o pierwsze miejsce w turnieju pokonały gospodynie kadetki Truso Elbląg 3:1 w setach 30:32, 25:17, 25:21, 25:20.
Był to bardzo dramatyczny i stojący na wysokim poziomie sportowym mecz dwóch zespołów, które od początku rozgrywek ligowych prezentują najwyższy poziom. Wynik tego meczu spowodował że w ostatnim turnieju ligowym, który dzięki wygranej kadetek Zrywu odbędzie się w Iławie 8 lutego 2015 roku, rozstrzygną się losy tytułu Mistrza Województwa w tej kategorii wiekowej pomiędzy siatkarkami Truso i Zrywu. Do grona pierwszoligowców w ostatnim turnieju dołączyły siatkarki UKS OLIMP Bartoszyce, które zwyciężyły w turnieju drugiej ligi.