Jak co poniedziałek, tabele i wyniki piłkarskiego weekendu
2014-11-10 10:55:59(ost. akt: 2014-11-10 09:55:49)
W sobotę i niedzielę informowaliśmy o wynikach uzyskanych w weekendowych meczach przez nasze drużyny piłkarskie. Teraz pora na podanie tabel oraz pozostałych rezultatów ostatniej kolejki IV ligi, okręgówki oraz A i B klasy.
IV LIGA
GKS Wikielec – Granica Kętrzyn 1:1 (1:1)
0:1 – Machiak (30), 1:1 – Klein (38)
GKS Wikielec – Granica Kętrzyn 1:1 (1:1)
0:1 – Machiak (30), 1:1 – Klein (38)
POZOSTAŁE WYNIKI 16 KOLEJKI
DKS Dobre Miasto — Mrągowia Mrągowo 1:4 (0:2)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Szynaka Motor Lubawa 0:1 (0:1)
Mamry Giżycko — Start Kozłowo 1:1 (1:1)
Warmia Olsztyn — Stomil II Olsztyn 3:2 (2:1)
Warmiak Łukta — Polonia Pasłęk 3:0 (0:0)
Omulew Wielbark — Błękitni Orneta 0:2 (0:1)
Zatoka Braniewo — Victoria Bartoszyce 1:1 (0:0)
DKS Dobre Miasto — Mrągowia Mrągowo 1:4 (0:2)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Szynaka Motor Lubawa 0:1 (0:1)
Mamry Giżycko — Start Kozłowo 1:1 (1:1)
Warmia Olsztyn — Stomil II Olsztyn 3:2 (2:1)
Warmiak Łukta — Polonia Pasłęk 3:0 (0:0)
Omulew Wielbark — Błękitni Orneta 0:2 (0:1)
Zatoka Braniewo — Victoria Bartoszyce 1:1 (0:0)
• Następna, 17. kolejka już jutro, we wtorek (11.11). Zestaw par: Polonia — Stomil II, Zatoka — DKS, Victoria — Omulew, Błękitni — Warmiak, Warmia — Mamry, Start — GKS, Granica — Pisa, Motor — Mrągowia (wszystkie o g. 13.30).
PO 16 KOLEJKACH
1. | Wikielec | 34 | 32:17 |
2. | Warmiak | 33 | 37:15 |
3. | Granica | 33 | 37:16 |
4. | Błękitni | 29 | 27:17 |
5. | Polonia | 24 | 37:33 |
6. | Mrągowia | 23 | 39:28 |
7. | Start | 23 | 21:17 |
8. | Warmia | 21 | 22:40 |
9. | DKS | 20 | 19:25 |
10. | Zatoka | 20 | 20:30 |
11. | Stomil II | 19 | 30:32 |
12. | Motor | 19 | 18:21 |
13. | Mamry | 18 | 20:23 |
14. | Pisa | 18 | 19:28 |
15. | Omulew | 17 | 18:18 |
16. | Victoria | 4 | 14:50 |
KLASA OKRĘGOWA
Unia Susz – Olimpia II Elbląg 5:1 (1:0)
1:0 – Karczewski (7), 2:0 – Kowalczyk (57 karny), 2:1 – (66), 3:1 – Karczewski (83), 4:1 – Maśka (86), 5:1 – Jarząb (89)
Unia Susz – Olimpia II Elbląg 5:1 (1:0)
1:0 – Karczewski (7), 2:0 – Kowalczyk (57 karny), 2:1 – (66), 3:1 – Karczewski (83), 4:1 – Maśka (86), 5:1 – Jarząb (89)
POZOSTAŁE WYNIKI 16 KOLEJKI
GKS Stawiguda — Start Nidzica 0:1
Kormoran Zwierzewo — Grunwald Gierzwałd 5:2
Polonia Iłowo — Wel Lidzbark Warmiński 4:3
Ewingi Zalewo — Radomniak Radomno 2:4
Fortuna Gągławki — Tęcza Miłomłyn 1:4
Syrena Młynary — Orzeł Janowiec Kościelny 0:4
Concordia II Elbląg — Zalew Frombork 2:4
GKS Stawiguda — Start Nidzica 0:1
Kormoran Zwierzewo — Grunwald Gierzwałd 5:2
Polonia Iłowo — Wel Lidzbark Warmiński 4:3
Ewingi Zalewo — Radomniak Radomno 2:4
Fortuna Gągławki — Tęcza Miłomłyn 1:4
Syrena Młynary — Orzeł Janowiec Kościelny 0:4
Concordia II Elbląg — Zalew Frombork 2:4
• Następna, 17. kolejka już jutro, we wtorek (11.11). Zestaw par: Concordia II — Unia, Zalew — Syrena, Orzeł — Fortuna, Tęcza — Ewingi, Radomniak — Polonia, Wel — Kormoran, Grunwald — GKS, Start — Olimpia II (wszystkie o g. 13.30).
PO 16 KOLEJKACH
A KLASA
Zaległy mecz 8 kolejki
Czarni Rudzienice – GSZS Rybno 3:3 (2:3)
1:0 – Karkut (5), 2:0 – Tadajewski (11), 2:1 – (15), 2:2 – (30), 2:3 – (35), 3:3 – Karkut (82)
PO 11 KOLEJKACH
PO 16 KOLEJKACH
1. | Unia | 37 | 42:13 |
2. | GKS | 30 | 31:18 |
3. | Wel | 27 | 22:29 |
4. | Tęcza | 26 | 28:19 |
5. | Start | 26 | 34:29 |
6. | Orzeł | 26 | 40:27 |
7. | Zalew | 25 | 43:28 |
8. | Fortuna | 24 | 35:37 |
9. | Olimpia II | 22 | 37:35 |
10. | Polonia | 21 | 31:45 |
11. | Ewingi | 20 | 23:33 |
12. | Kormoran | 20 | 32:38 |
13. | Concordia II | 18 | 27:29 |
14. | Radomniak | 18 | 26:36 |
15. | Syrena | 16 | 33:41 |
16. | Grunwald | 10 | 18:45 |
A KLASA
Zaległy mecz 8 kolejki
Czarni Rudzienice – GSZS Rybno 3:3 (2:3)
1:0 – Karkut (5), 2:0 – Tadajewski (11), 2:1 – (15), 2:2 – (30), 2:3 – (35), 3:3 – Karkut (82)
PO 11 KOLEJKACH
1. | Czarni | 27 | 33:9 |
2. | GSZS | 26 | 38:12 |
3. | Novoplast | 19 | 31:24 |
4. | Gmina | 19 | 21:17 |
5. | Zamek | 17 | 23:19 |
6. | Tyrowo | 15 | 31:29 |
7. | Osa | 15 | 19:22 |
8. | Iskra | 12 | 13:25 |
9. | Ossa | 11 | 24:32 |
10. | Mroczno | 10 | 15:21 |
11. | Frednowy | 9 | 18:35 |
12. | Olimpia | 6 | 14:34 |
B KLASA
Orzeł Ulnowo — GKS Szymbark 2:0
Jordan Kazanice — ITR Jeziorak Iława 1:2
POZOSTAŁE WYNIKI 12 KOLEJKI
SKF Kunki — Mewa Smykowo 5:1
Lider Złotowo — Oristo Montowo 6:2
Wadrom Jamielnik — Wicher Gwiździny 0:5
Avista Łążyn — Płomień Turznica 0:3
Pauzowała Iskra Smykówko
Orzeł Ulnowo — GKS Szymbark 2:0
Jordan Kazanice — ITR Jeziorak Iława 1:2
POZOSTAŁE WYNIKI 12 KOLEJKI
SKF Kunki — Mewa Smykowo 5:1
Lider Złotowo — Oristo Montowo 6:2
Wadrom Jamielnik — Wicher Gwiździny 0:5
Avista Łążyn — Płomień Turznica 0:3
Pauzowała Iskra Smykówko
• Następna, 13. kolejka już jutro, we wtorek (11.11). Zestaw par: ITR Jeziorak — Wardrom (godz. 13.00), GKS Szymbark — Kunki, Iskra — Orzeł, Wicher — Avista, Oristo — Jordan, Mewa — Lider (wszystkie o g. 13.30).
Pauzuje Płomień Turznica
Pauzuje Płomień Turznica
PO 12 KOLEJKACH
1. | Płomień | 32 | 48:15 |
2. | Orzeł | 25 | 41:15 |
3. | ITR Jeziorak | 24 | 25:11 |
4. | Lider | 23 | 32:10 |
5. | Wicher | 22 | 27:20 |
6. | Kunki | 19 | 26:23 |
7. | Oristo | 12 | 19:38 |
8. | Avista | 12 | 14:24 |
9. | Iskra | 9 | 18:26 |
10. | Jordan | 9 | 20:28 |
11. | Wardrom | 8 | 7:26 |
12. | Mewa | 6 | 14:37 |
13. | Szymbark | 5 | 9:27 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez