Hat-trick Sobocińskiego, lider z Wikielca nie odpuszcza
2014-10-27 13:18:21(ost. akt: 2014-10-27 13:57:43)
Mamy szczęście: w trzech z czterech relacjonowanych przez nas ligach piłkarskich prowadzą nasze zespoły. W IV lidze liderem jest GKS Wikielec (w ostatniej kolejce wygrał 4:0 w Mrągowie, hat-trick Remigiusza Sobocińskiego), w okręgówce prowadzi Unia Susz (relację z meczu zamieściliśmy wczoraj), natomiast w A klasie pierwsze miejsce zajmują Czarni Rudzienice. Zobacz wyniki ostatniej kolejki, sprawdź tabele.
IV LIGA
Mrągowia Mrągowo — GKS Wikielec 0:4 (0:3)
0:1 — Sobociński (8 k), 0:2 — Kolcz (41), 0:3, 0:4 — Sobociński (43, 55); czerwona kartka: Kulig (7, Mrągowia, za zagranie ręką)
POZOSTAŁE WYNIKI 14 KOLEJKI
Granica Kętrzyn — Stomil II Olsztyn 4:2 (3:1)
Warmia Olsztyn — Omulew Wielbark 1:0 (1:0)
DKS Dobre Miasto — Pisa Tewes-Bis Barczewo 2:1 (2:1)
Szynaka Motor Lubawa — Mamry Giżycko 3:0 (1:0)
Start Kozłowo — Warmiak Łukta 2:1 (1:0)
Polonia Pasłęk — Zatoka Braniewo 1:0 (1:0)
Błękitni Orneta — Victoria Bartoszyce 4:2 (2:1)
Mrągowia Mrągowo — GKS Wikielec 0:4 (0:3)
0:1 — Sobociński (8 k), 0:2 — Kolcz (41), 0:3, 0:4 — Sobociński (43, 55); czerwona kartka: Kulig (7, Mrągowia, za zagranie ręką)
POZOSTAŁE WYNIKI 14 KOLEJKI
Granica Kętrzyn — Stomil II Olsztyn 4:2 (3:1)
Warmia Olsztyn — Omulew Wielbark 1:0 (1:0)
DKS Dobre Miasto — Pisa Tewes-Bis Barczewo 2:1 (2:1)
Szynaka Motor Lubawa — Mamry Giżycko 3:0 (1:0)
Start Kozłowo — Warmiak Łukta 2:1 (1:0)
Polonia Pasłęk — Zatoka Braniewo 1:0 (1:0)
Błękitni Orneta — Victoria Bartoszyce 4:2 (2:1)
PO 14 KOLEJKACH
KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Amex Bączek Unia Susz — GKS Stawiguda 3:0 (1:0)
1:0, 2:0 — Karczewski (20 k, 72), 3:0 — Wiśniewski (88)
1. | Wikielec | 30 | 30:16 |
2. | Granica | 29 | 31:14 |
3. | Warmiak | 27 | 27:13 |
4. | Błękitni | 23 | 22:16 |
5. | Start | 22 | 20:12 |
6. | Polonia | 21 | 33:29 |
7. | Mrągowia | 20 | 35:26 |
8. | Zatoka | 19 | 18:26 |
9. | Warmia | 18 | 17:31 |
10. | Omulew | 17 | 17:12 |
11. | Mamry | 17 | 18:17 |
12. | DKS | 17 | 17:21 |
13. | Stomil II | 16 | 24:29 |
14. | Motor | 16 | 17:20 |
15. | Pisa | 15 | 18:27 |
16. | Victoria | 3 | 13:48 |
KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Amex Bączek Unia Susz — GKS Stawiguda 3:0 (1:0)
1:0, 2:0 — Karczewski (20 k, 72), 3:0 — Wiśniewski (88)
POZOSTAŁE WYNIKI 14 KOLEJKI
Start Nidzica — Polonia Iłowo 5:1 (3:1)
Grunwald Gierzwałd — Ewingi Zalewo 1:2 (1:2)
Wel Lidzbark Welski — Fortuna Gągławki 3:2 (1:1)
Radomniak Radomno — Syrena Młynary 4:1 (1:0)
Tęcza Miłomłyn — Concordia II Elbląg 0:3 (0:2)
Olimpia II Elbląg — Kormoran Zwierzewo 6:2 (3:0)
Orzeł Janowiec Kościelny — Zalew Frombork 3:0 (2:0)
Start Nidzica — Polonia Iłowo 5:1 (3:1)
Grunwald Gierzwałd — Ewingi Zalewo 1:2 (1:2)
Wel Lidzbark Welski — Fortuna Gągławki 3:2 (1:1)
Radomniak Radomno — Syrena Młynary 4:1 (1:0)
Tęcza Miłomłyn — Concordia II Elbląg 0:3 (0:2)
Olimpia II Elbląg — Kormoran Zwierzewo 6:2 (3:0)
Orzeł Janowiec Kościelny — Zalew Frombork 3:0 (2:0)
PO 14 KOLEJKACH
1. | Unia | 31 | 35:11 |
2. | GKS | 27 | 28:16 |
3. | Wel | 24 | 18:25 |
4. | Start | 23 | 31:25 |
5. | Zalew | 22 | 38:24 |
6. | Olimpia | 22 | 35:27 |
7. | Fortuna | 21 | 33:33 |
8. | Orzeł | 20 | 34:26 |
9. | Tęcza | 20 | 20:17 |
10. | Ewingi | 20 | 21:28 |
11. | Concordia | 18 | 24:23 |
12. | Syrena | 16 | 32:33 |
13. | Radomniak | 15 | 22:33 |
14. | Polonia | 15 | 24:41 |
15. | Kormoran | 14 | 23:34 |
16. | Grunwald | 10 | 15:37 |
A KLASA (gr. 4)
KS Tyrowo — Czarni Rudzienice 3:5
Olimpia Kisielice — Novoplast Mszanowo 0:8
Frednowy/ Karaś — Iskra Narzym 3:1
Osa Ząbrowo — GSZS Rybno 0:6
KS Tyrowo — Czarni Rudzienice 3:5
Olimpia Kisielice — Novoplast Mszanowo 0:8
Frednowy/ Karaś — Iskra Narzym 3:1
Osa Ząbrowo — GSZS Rybno 0:6
POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI
Ossa Biskupiec Pom. — Gmina Kozłowo 1:2
Zamek Kurzętnik — KS Mroczno 4:2
PO 10 KOLEJKACH
Ossa Biskupiec Pom. — Gmina Kozłowo 1:2
Zamek Kurzętnik — KS Mroczno 4:2
PO 10 KOLEJKACH
1. | Czarni | 23 | 27:5 |
2. | Rybno | 22 | 32:9 |
3. | Novoplast | 19 | 29:20 |
4. | Gmina | 16 | 19:17 |
5. | Zamek | 14 | 18:19 |
6. | Tyrowo | 12 | 28:26 |
7. | Osa | 12 | 15:20 |
8. | Iskra | 12 | 12:20 |
9. | Ossa | 11 | 24:29 |
10. | Mroczno | 10 | 13:18 |
11. | Frednowy | 9 | 18:33 |
12. | Olimpia | 6 | 13:32 |
B KLASA (gr. 4)
Orzeł Ulnowo — Oristo Montowo 7:1
SKF Kunki — ITR Jeziorak Iława 0:1
GKS Szymbark pauzował
Orzeł Ulnowo — Oristo Montowo 7:1
SKF Kunki — ITR Jeziorak Iława 0:1
GKS Szymbark pauzował
POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI
Iskra Smykówko — Mewa Smykowo 1:2
Wardrom Jamielnik — Avista Łążyn 0:2
Lider Złotowo — Wicher Gwiździny 2:0
Jordan Kazanice — Płomień Turznica 2:5
Iskra Smykówko — Mewa Smykowo 1:2
Wardrom Jamielnik — Avista Łążyn 0:2
Lider Złotowo — Wicher Gwiździny 2:0
Jordan Kazanice — Płomień Turznica 2:5
PO 10 KOLEJKACH
1. | Płomień | 26 | 37:14 |
2. | ITR | 21 | 22:8 |
3. | Orzeł | 19 | 35:15 |
4. | Lider | 17 | 24:7 |
5. | Wicher | 16 | 20:19 |
6. | Kunki | 13 | 18:22 |
7. | Avista | 12 | 14:21 |
8. | Oristo | 12 | 17:29 |
9. | Jordan | 9 | 18:24 |
10. | Wardrom | 8 | 6:13 |
11. | Iskra | 6 | 15:26 |
12. | Mewa | 6 | 13:28 |
13. | Szymbark | 5 | 9:22 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez