ITR Jeziorak lepszy od drużyny z Szymbarka w lokalnych derbach

2014-10-05 12:04:05(ost. akt: 2014-10-05 12:10:34)
Przy piłce Krystian Kaszlewicz, strzelec gola dla GKS-u w meczu z ekipą z Iławy

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Zobacz zdjęcia z meczu trzeciej drużyny grupy 4. B klasy z zespołem, który zamyka ligową tabelę. Do spotkania doszło wczoraj (sobota, 4. października) na stadionie przy ul. Sienkiewicza w Iławie. ITR Jeziorak pokonał GKS Szymbark 2:1.
ITR Jeziorak Iława – GKS Szymbark 2:1 (0:1)
0:1 – Kaszlewicz (13), 1:1 - Grec (58), 2:1 – Krajewski (85)

ITR JEZIORAK: Rutecki – Zieliński (Zaręba), Burny, Gajewski, Krajewki, Kressin (90 Sobiech), Malanowski, Szymecki, Łukaszewski (79 Sbitowski), Harmaciński, Grec

GKS: Lasch – Zakrzewski, Sendecki, Taranowski, Matysiak, Wasiak, Czubiński, Kaszlewicz, Olek, Grzegrzółka, Borkowski (80 Borkowy)

Niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie w 13. minucie spotkania za sprawą gola Krystiana Kaszlewicza. Drużyna ITR-u Jezioraka Iława, która nie kryje, że jej celem jest awans do wyższej ligi, doprowadziła do remisu w 58 minucie (trafienie Mateusza Greca). Gola wartego trzy punkty strzelił Patryk Krajewski w końcówce meczu.

W najbliższej kolejce ITR Jeziorak gra na wyjeździe z Iskrą Smykówko, natomiast GKS Szymbark u siebie podejmie ekipę z Montowa.

Jutro na naszym portalu zamieścimy wszystkie wyniki drużyn piłkarskich grających w IV lidze, okręgówce oraz A i B klasie.