Unia przegrała pierwszy mecz, Czarni stracili pierwszą bramkę
2014-09-29 11:26:37(ost. akt: 2014-09-29 14:56:40)
Duża niespodzianka w okręgówce: Unia Susz przegrała na swoim terenie z Polonią Iłowo 0:1, jednak mimo tego ciągle jest liderem ligowej tabeli. Pierwszą bramkę w sezonie stracili Czarni Rudzienice, to jednak nie przeszkodziło liderowi A klasy wygrać z Iskrą Narzym. Sprawdź wyniki i tabele piłkarskich lig po ostatniej kolejce.
IV LIGA
GKS Wikielec — Stomil II Olsztyn 2:0 (0:0)
1:0 — Kruczkowski (78), 2:0 — Sobociński (87); czerwona kartka: J. Kostrzewa (45, Stomil II, za dwie żółte)
GKS Wikielec — Stomil II Olsztyn 2:0 (0:0)
1:0 — Kruczkowski (78), 2:0 — Sobociński (87); czerwona kartka: J. Kostrzewa (45, Stomil II, za dwie żółte)
POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI
Granica Kętrzyn — Victoria Bartoszyce 5:0 (2:0)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Warmiak Łukta 0:5 (0:2)
DKS Dobre Miasto — Mamry Giżycko 0:0
Mrągowia Mrągowo — Omulew Wielbark 0:0
Szynaka Motor Lubawa — Zatoka Braniewo 1:2 (1:1)
Start Kozłowo — Błękitni Orneta 2:2 (0:0)
Warmia Olsztyn — Polonia Pasłęk 0:6 (0:0)
PO 10 KOLEJKACH
Granica Kętrzyn — Victoria Bartoszyce 5:0 (2:0)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Warmiak Łukta 0:5 (0:2)
DKS Dobre Miasto — Mamry Giżycko 0:0
Mrągowia Mrągowo — Omulew Wielbark 0:0
Szynaka Motor Lubawa — Zatoka Braniewo 1:2 (1:1)
Start Kozłowo — Błękitni Orneta 2:2 (0:0)
Warmia Olsztyn — Polonia Pasłęk 0:6 (0:0)
PO 10 KOLEJKACH
1. | Granica | 22 | 23:9 |
2. | Wikielec | 20 | 19:15 |
3. | Warmiak | 20 | 21:8 |
4. | Mrągowia | 17 | 27:15 |
5. | DKS | 14 | 14:11 |
6. | Pisa | 14 | 16:16 |
7. | Błękitni | 14 | 12:12 |
8. | Omulew | 13 | 15:9 |
9. | Zatoka | 13 | 14:21 |
10. | Motor | 13 | 14:13 |
11. | Mamry | 12 | 15:13 |
12. | Start | 12 | 12:11 |
13. | Polonia | 12 | 22:23 |
14. | Stomil II | 10 | 12:18 |
15. | Warmia | 9 | 11:27 |
16. | Victoria | 3 | 6:32 |
KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Amex Bączek Unia Susz — Polonia Iłowo 0:1 (0:0)
0:1 — Stańdo (88)
Amex Bączek Unia Susz — Polonia Iłowo 0:1 (0:0)
0:1 — Stańdo (88)
POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI
Kormoran Zwierzewo — Ewingi Zalewo 1:2 (0:1)
GKS Stawiguda — Fortuna Gągławki 0:3 (0:1)
Grunwald Gierzwałd — Zalew Frombork 2:6 (2:3)
Wel Lidzbark Welski — Orzeł Janowiec Kościelny 0:3 (0:2)
Radomniak Radomno — Tęcza Miłomłyn 0:2 (0:1)
Start Nidzica — Concordia II Elbląg 1:2 (0:1)
Olimpia II Elbląg — Syrena Młynary 1:0 (1:0)
PO 11 KOLEJKACH
Kormoran Zwierzewo — Ewingi Zalewo 1:2 (0:1)
GKS Stawiguda — Fortuna Gągławki 0:3 (0:1)
Grunwald Gierzwałd — Zalew Frombork 2:6 (2:3)
Wel Lidzbark Welski — Orzeł Janowiec Kościelny 0:3 (0:2)
Radomniak Radomno — Tęcza Miłomłyn 0:2 (0:1)
Start Nidzica — Concordia II Elbląg 1:2 (0:1)
Olimpia II Elbląg — Syrena Młynary 1:0 (1:0)
PO 11 KOLEJKACH
1. | Unia | 23 | 27:8 |
2. | GKS | 20 | 22:11 |
3. | Zalew | 18 | 35:17 |
4. | Wel | 18 | 14:22 |
5. | Olimpia | 16 | 24:16 |
6. | Tęcza | 16 | 18:13 |
7. | Ewingi | 16 | 16:20 |
8. | Orzeł | 14 | 27:19 |
9. | Start | 14 | 18:18 |
10. | Syrena | 12 | 27:25 |
11. | Kormoran | 12 | 18:22 |
12. | Fortuna | 12 | 21:26 |
13. | Polonia | 11 | 17:31 |
14. | Concordia | 10 | 11:21 |
15. | Radomniak | 9 | 13:20 |
16. | Grunwald | 9 | 11:30 |
A KLASA (gr. 4)
Olimpia Kisielice — Mroczno 0:5
Osa Ząbrowo — Zamek Kurzętnik 3:0
Ossa Biskupiec Pomorski — Frednowy/ Karaś 6:3
Czarni Rudzienice — Iskra Narzym 3:1
POZOSTAŁE WYNIKI 6 KOLEJKI
LKS Tyrowo — GSZS Rybno 3:4
Novoplast Mszanowo — Gmina Kozłowo 4:2
PO 6 KOLEJKACH
Olimpia Kisielice — Mroczno 0:5
Osa Ząbrowo — Zamek Kurzętnik 3:0
Ossa Biskupiec Pomorski — Frednowy/ Karaś 6:3
Czarni Rudzienice — Iskra Narzym 3:1
POZOSTAŁE WYNIKI 6 KOLEJKI
LKS Tyrowo — GSZS Rybno 3:4
Novoplast Mszanowo — Gmina Kozłowo 4:2
PO 6 KOLEJKACH
1. | Czarni | 18 | 20:1 |
2. | Novoplast | 15 | 20:10 |
3. | Rybno | 13 | 19:9 |
4. | Osa | 11 | 15:9 |
5. | Gmina | 9 | 11:11 |
6. | Mroczno | 9 | 10:7 |
7. | Ossa | 7 | 17:24 |
8. | Tyrowo | 6 | 12:13 |
9. | Zamek | 4 | 5:14 |
10. | Frednowy | 3 | 9:22 |
11. | Iskra | 3 | 6:16 |
12. | Olimpia | 3 | 10:18 |
B KLASA (gr. 4)
Orzeł Ulnowo — Avista Łążyn 3:0
GKS LZS Szymbark — Wicher Gwiździny 0:2
Mewa Smykowo — ITR Jeziorak Iława 1:4
Orzeł Ulnowo — Avista Łążyn 3:0
GKS LZS Szymbark — Wicher Gwiździny 0:2
Mewa Smykowo — ITR Jeziorak Iława 1:4
POZOSTAŁE WYNIKI 6 KOLEJKI
Iskra Smykówko — Płomień Turznica 1:5
Lider Złotowo — Jordan Kazanice 1:1
SKF Kunki — Wardrom Jamielnik 2:1
Iskra Smykówko — Płomień Turznica 1:5
Lider Złotowo — Jordan Kazanice 1:1
SKF Kunki — Wardrom Jamielnik 2:1
PO 6 KOLEJKACH
1. | Płomień | 14 | 18:7 |
2. | Orzeł | 12 | 15:4 |
3. | ITR | 11 | 15:4 |
4. | Wicher | 10 | 11:5 |
5. | Kunki | 10 | 10:10 |
6. | Lider | 8 | 15:6 |
7. | Avista | 8 | 10:10 |
8. | Jordan | 7 | 13:16 |
9. | Wardrom | 7 | 5:8 |
10. | Iskra | 6 | 11:16 |
11. | Montowo | 3 | 6:18 |
12. | Mewa | 3 | 6:19 |
13. | Szymbark | 2 | 6:17 |
Mewa Smykowo została ukarana walkowerem (brak badań lekarskich) po meczu z Płomieniem Turznica, w związku z tym Płomień ma już 14 punktów.
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Mateusz Partyga, autor tekstu #1495951 | 212.160.*.* 29 wrz 2014 14:58
Rzeczywiście, błąd w wyniku, bo w tabeli liczba punktów się zgadza. Dzięki za podpowiedź. Już jest poprawione.
odpowiedz na ten komentarz
kibivc #1495889 | 83.24.*.* 29 wrz 2014 12:46
ITR Jeziorak Iława wygrał 4:1 a nie przegrał 3:0 w smykowie
odpowiedz na ten komentarz