Wikielec nie awansuje do III ligi
2014-06-30 12:14:20(ost. akt: 2014-06-30 11:09:50)
Drużyna GKS-u Wikielec przegrała ostatni ligowy mecz w sezonie 2013/14, wygrała za to Olimpia i to beniaminek z Olsztynka zajął drugie miejsce premiowane awansem. Sezon zakończyli także piłkarze Jezioraka Iława i Unii Susz, grający w V lidze. Zobacz wyniki i tabele końcowe.
IV LIGA
Warmiak Łukta — GKS Wikielec 1:0 (0:0)
1:0 — Osenkowski (90+4)
WIKIELEC: Kula — Wodzicki, Kacperek, Suchocki, Jajkowski, Kołakowski, Ludwiczak, Karczewski (83 Ostanek), Tomczyk (83) Bączek), Janiszewski, Sobociński
POZOSTAŁE WYNIKI 30 KOLEJKI
Olimpia Olsztynek — Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. 5:4 (3:3)
Rominta Gołdap — Omulew Wielbark 4:0 (3:0)
DKS Dobre Miasto — Mazur Ełk 2:0 (0:0)
Start Nidzica — Zatoka Braniewo 1:0 (0:0)
Vęgoria Węgorzewo — Olimpia II Elbląg 1:3 (1:1)
Victoria Bartoszyce — Stomil II Olsztyn 1:3 (1:0)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Mamry Giżycko 2:1 (0:1)
TABELA KOŃCOWA SEZONU 2013/14
V LIGA
Unia Susz — Syrena Młynary 2:0 (0:0)
1:0, 2:0 — Krauze (76, 84)
Concordia II Elbląg — Jeziorak Iława 1:2 (1:1)
1:0 — M. Pelc (18), 1:1 — Piórkowski (89), 1:2 — Kruszyński (65)
Warmiak Łukta — GKS Wikielec 1:0 (0:0)
1:0 — Osenkowski (90+4)
WIKIELEC: Kula — Wodzicki, Kacperek, Suchocki, Jajkowski, Kołakowski, Ludwiczak, Karczewski (83 Ostanek), Tomczyk (83) Bączek), Janiszewski, Sobociński
POZOSTAŁE WYNIKI 30 KOLEJKI
Olimpia Olsztynek — Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. 5:4 (3:3)
Rominta Gołdap — Omulew Wielbark 4:0 (3:0)
DKS Dobre Miasto — Mazur Ełk 2:0 (0:0)
Start Nidzica — Zatoka Braniewo 1:0 (0:0)
Vęgoria Węgorzewo — Olimpia II Elbląg 1:3 (1:1)
Victoria Bartoszyce — Stomil II Olsztyn 1:3 (1:0)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Mamry Giżycko 2:1 (0:1)
TABELA KOŃCOWA SEZONU 2013/14
1. | Rominta | 72 | 75:16 |
2. | Olimpia | 60 | 78:40 |
3. | Wikielec | 55 | 72:34 |
4. | Stomil II | 54 | 63:38 |
5. | Pisa | 53 | 54:46 |
6. | Drwęca | 52 | 59:47 |
7. | Zatoka | 44 | 52:59 |
8. | Warmiak | 43 | 56:57 |
9. | Omulew | 42 | 48:52 |
10. | DKS | 40 | 27:41 |
11. | Olimpia II | 36 | 37:48 |
12. | Mamry | 35 | 34:39 |
13. | Victoria | 32 | 38:65 |
14. | Vęgoria | 29 | 43:60 |
15. | Mazur | 26 | 42:79 |
16. | Start | 8 | 19:76 |
V LIGA
Unia Susz — Syrena Młynary 2:0 (0:0)
1:0, 2:0 — Krauze (76, 84)
Concordia II Elbląg — Jeziorak Iława 1:2 (1:1)
1:0 — M. Pelc (18), 1:1 — Piórkowski (89), 1:2 — Kruszyński (65)
POZOSTAŁE WYNIKI 30 KOLEJKI
Radomniak Radomno —Ewingi Zalewo 5:1 (1:1)
GKS Stawiguda — Polonia Pasłęk 0:3 (0:0)
Grunwald Gierzwałd — Orzeł Janowiec Kościelny 1:4 (0:2)
Tęcza Miłomłyn — Kormoran Zwierzewo 0:0
Zalew Frombork — Polonia Iłowo 4:2 (1:1)
Błękitni Orneta — Ossa Biskupiec Pomorski 3:0 vo goście nie przyjechali na mecz.
TABELA KOŃCOWA SEZONU 2013/14
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Radomniak Radomno —Ewingi Zalewo 5:1 (1:1)
GKS Stawiguda — Polonia Pasłęk 0:3 (0:0)
Grunwald Gierzwałd — Orzeł Janowiec Kościelny 1:4 (0:2)
Tęcza Miłomłyn — Kormoran Zwierzewo 0:0
Zalew Frombork — Polonia Iłowo 4:2 (1:1)
Błękitni Orneta — Ossa Biskupiec Pomorski 3:0 vo goście nie przyjechali na mecz.
TABELA KOŃCOWA SEZONU 2013/14
1. | Polonia | 68 | 90:25 |
2. | Błękitni | 57 | 79:31 |
3. | Orzeł | 57 | 58:33 |
4. | Ewingi | 53 | 59:42 |
5. | Kormoran | 53 | 77:46 |
6. | Unia | 49 | 54:34 |
7. | Tęcza | 44 | 54:45 |
8. | Syrena | 42 | 62:65 |
9. | Radomniak | 41 | 59:62 |
10. | Jeziorak | 39 | 40:38 |
11. | GKS | 37 | 55:63 |
12. | Zalew | 36 | 48:72 |
13. | Polonia | 36 | 60:59 |
14. | Ossa | 24 | 53:89 |
15. | Concordia II | 21 | 25:92 |
16. | Grunwald | 12 | 38:114 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
asdas #1428773 | 83.31.*.* 30 cze 2014 22:29
nie ma co sie oszukiwac, Wikielec nawet nie chcial awansowac
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)