Jeziorak zwycięski, za to Wikielec bez punktów
2014-05-12 12:13:22(ost. akt: 2014-05-12 13:40:13)
Najpierw przegrana w Wojewódzkim Pucharze Polski, teraz przegrana w lidze — po serii sześciu ligowych meczów bez porażki GKS Wikielec został pokonany w Elblągu przez rezerwy Olimpii 2:4. Zobacz pozostałe wyniki piłkarskiego weekendu naszych zespołów grających w IV i V lidze oraz w A klasie.
IV LIGA
Olimpia II Elbląg — GKS Wikielec 4:2 (1:1)
0:1 — Tomczyk (26), 1:1 — Skierkowski (45), 2:1 — Pietrewicz (49), 3:1 — Skierkowski (52), 3:2 — Kołakowski (79), 4:2 — Lenarczyk (80)
Olimpia II Elbląg — GKS Wikielec 4:2 (1:1)
0:1 — Tomczyk (26), 1:1 — Skierkowski (45), 2:1 — Pietrewicz (49), 3:1 — Skierkowski (52), 3:2 — Kołakowski (79), 4:2 — Lenarczyk (80)
POZOSTAŁE WYNIKI 23 KOLEJKI
Rominta Gołdap — Pisa Tewes-Bis Barczewo 1:1 (0:1)
Mazur Ełk — Olimpia Olsztynek 0:5 (0:1)
Vęgoria Węgorzewo — Victoria Bartoszyce 0:2 (0:0)
Omulew Wielbark — Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. 1:2 (1:2)
Stomil II Olsztyn — DKS Dobre Miasto 2:0 (1:0)
Start Nidzica — Warmiak Łukta 2:2 (1:2)
Zatoka Braniewo — Mamry Giżycko 1:0 (1:0)
Rominta Gołdap — Pisa Tewes-Bis Barczewo 1:1 (0:1)
Mazur Ełk — Olimpia Olsztynek 0:5 (0:1)
Vęgoria Węgorzewo — Victoria Bartoszyce 0:2 (0:0)
Omulew Wielbark — Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. 1:2 (1:2)
Stomil II Olsztyn — DKS Dobre Miasto 2:0 (1:0)
Start Nidzica — Warmiak Łukta 2:2 (1:2)
Zatoka Braniewo — Mamry Giżycko 1:0 (1:0)
PO 23 KOLEJKACH
1. | Rominta | 56 | 55:11 |
2. | Olimpia | 47 | 61:28 |
3. | Stomil II | 45 | 49:26 |
4. | Wikielec | 41 | 54:27 |
5. | Pisa | 40 | 42:37 |
6. | Drwęca | 37 | 41:34 |
7. | Omulew | 36 | 37:36 |
8. | Zatoka | 34 | 39:45 |
9. | Mamry | 29 | 26:28 |
10. | Warmiak | 29 | 44:47 |
11. | Victoria | 29 | 30:42 |
12. | DKS | 28 | 18:34 |
13. | Olimpia II | 26 | 24:35 |
14. | Vęgoria | 22 | 30:44 |
15. | Mazur | 20 | 36:65 |
16. | Start | 3 | 14:61 |
V LIGA
Ossa Biskupiec Pomorski — Jeziorak Iława 3:4 (1:2)
0:1 — Ciurkowski (15), 0:2 — Kruszyński (25), 1:2 — Nakonieczny (35), 2:2 — Jaroszewski (70), 2:3 — Kruszyński (74), 3:3 — Kaźmierczyk (86), 3:4 — Ćwikliński (90+5)
GKS Stawiguda — Unia Susz 1:1 (1:0)
1:0 — Dekert (43), 1:1 — Kowalczyk (83 karny)
Ossa Biskupiec Pomorski — Jeziorak Iława 3:4 (1:2)
0:1 — Ciurkowski (15), 0:2 — Kruszyński (25), 1:2 — Nakonieczny (35), 2:2 — Jaroszewski (70), 2:3 — Kruszyński (74), 3:3 — Kaźmierczyk (86), 3:4 — Ćwikliński (90+5)
GKS Stawiguda — Unia Susz 1:1 (1:0)
1:0 — Dekert (43), 1:1 — Kowalczyk (83 karny)
POZOSTAŁE WYNIKI 23 KOLEJKI
Kormoran Zwierzewo — Błękitni Orneta 1:1 (0:0)
Polonia Pasłęk — Polonia Iłowo 3:1 (0:0)
Ewingi Zalewo — Concordia II Elbląg 6:0 (3:0)
Radomniak Radomno — Zalew Frombork 3:0 (1:0)
Orzeł Janowiec Kościelny — Syrena Młynary 6:0 (1:0)
Grunwald Gierzwałd — Tęcza Miłomłyn 1:4 (0:2)
Kormoran Zwierzewo — Błękitni Orneta 1:1 (0:0)
Polonia Pasłęk — Polonia Iłowo 3:1 (0:0)
Ewingi Zalewo — Concordia II Elbląg 6:0 (3:0)
Radomniak Radomno — Zalew Frombork 3:0 (1:0)
Orzeł Janowiec Kościelny — Syrena Młynary 6:0 (1:0)
Grunwald Gierzwałd — Tęcza Miłomłyn 1:4 (0:2)
PO 23 KOLEJKI
1. | Polonia P. | 55 | 64:18 |
2. | Ewingi | 42 | 46:27 |
3. | Błękitni | 41 | 59:25 |
4. | Orzeł | 40 | 38:25 |
5. | Kormoran | 38 | 54:37 |
6. | Unia | 36 | 41:26 |
7. | Tęcza | 33 | 42:32 |
8. | Syrena | 31 | 48:50 |
9. | Polonia Ił. | 31 | 48:44 |
10. | Jeziorak | 30 | 28:28 |
11. | Radomniak | 29 | 37:49 |
12. | Zalew | 26 | 28:56 |
13. | Stawiguda | 25 | 39:50 |
14. | Ossa | 21 | 40:63 |
15. | Concordia II | 21 | 22:63 |
16. | Grunwald | 12 | 31:73 |
A KLASA
WYNIKI 16 KOLEJKI
Czarni Rudzienice — LKS Tyrowo 0:1
Olimpia Kisielice — GSZS Rybno 2:1
Iskra Smykówko — Osa Ząbrowo 1:0
Iskra Narzym — Frednowy/Karaś 1:1
Gmina Kozłowo — KS Mroczno 5:2
Wel Lidzbark Welski — Zamek Kurzętnik 2:0
WYNIKI 16 KOLEJKI
Czarni Rudzienice — LKS Tyrowo 0:1
Olimpia Kisielice — GSZS Rybno 2:1
Iskra Smykówko — Osa Ząbrowo 1:0
Iskra Narzym — Frednowy/Karaś 1:1
Gmina Kozłowo — KS Mroczno 5:2
Wel Lidzbark Welski — Zamek Kurzętnik 2:0
PO 16 KOLEJKACH
1. | Wel | 40 | 36:15 |
2. | Czarni | 32 | 36:12 |
3. | Frednowy | 30 | 53:25 |
4. | Gmina | 29 | 36:22 |
5. | Rybno | 28 | 46:21 |
6. | Tyrowo | 25 | 28:31 |
7. | Iskra N. | 25 | 23:21 |
8. | Osa | 20 | 34:40 |
9. | Olimpia | 17 | 27:41 |
10. | Mroczno | 14 | 36:42 |
11. | Zamek | 9 | 26:47 |
12. | Iskra S. | 4 | 14:78 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez