Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Przyjdź jutro do Galerii i przekonaj się, że sport to zdrowie!

2013-08-23 11:29:31 (ost. akt: 2013-08-23 15:01:16)
Plakat promujący imprezę w Galerii. Zapraszamy już jutro, tj. 24 sierpnia

Plakat promujący imprezę w Galerii. Zapraszamy już jutro, tj. 24 sierpnia

Autor zdjęcia: Arch. Organizatora

Całodniowa zabawa dla dzieci, konkursy, spotkania ze sportowcami i trenerami - wszystko to w ramach imprezy "Zdrowo bo na sportowo", która odbędzie się w sobotę 24 sierpnia w iławskiej "Galerii Jeziorak". Organizator, czyli Uczniowski Klub Sportowy "Mały Jeziorak", zadbał o to, by cały dzień w Galerii upłynął w fantastycznej atmosferze. Patronat nad imprezą objęła "Gazeta Iławska" i portal ilawa.wm.pl.Jeśli Twoje dziecko ma mnóstwo energii i chęć do działania nie może Cię zabraknąć w sobotę w Galerii. Oferta zajęć sportowych dla najmłodszych to jeden z punktów programu. Będzie można spotkać się z trenerami, sportowcami, ale także z psychologiem i dietetykiem.
Słowem, ze wszystkimi osobami, które kochają sport, rozumieją jego dobroczynność i mają coś do zaoferowania dzieciom. Sekcję lekkoatletyczną zaprezentuje trener Paweł Hofman, Grupę "Żak" trener Tomasz Zakierski, Grupę "Młodzik” i „Trampkarz" - trenerzy Mateusz Rykaczewski i Tomasz Szpadkiewicz, Grupę "Orlika" trener Jarosław Chodowiec. Zaprezentuje się także sekcja judo - krótki referat na temat tej dyscypliny sportu wygłosi lekarz Robert Zbysław, także miłośnik sportu. Tego dnia nie mogłoby zabraknąć Grupy "Junior Młodszy" i "Junior Starszy", z trenerami Tomaszem Wojewodą i Andrzejem Tołstikiem.


Ale poza typowo sportowymi spotkaniami będzie do dyspozycji cały wachlarz atrakcji rekreacyjnych. Od godz. 10:00 do 14:00 do dyspozycji będzie dietetyk Ewa Michałowska z iławskiej firmy "Body and Mind”.
Najmłodszymi gośćmi zajmą się animatorki z Niepublicznego Przedszkola "Pluszak". Stoisko będzie miała także Siłownia FRICK GYM z Iławy. W programie także pokazy zumby, konkurs na temat historii piłki nożnej w Iławie, konkurs Rodzice kontra Dzieciaki i wiele innych. Jedną z atrakcji będzie z pewnością możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Organizatorzy przygotowali specjalną ściankę, przy której pozować będą całe rodziny. Do dyspozycji będą gadżety sportowe, oczywiście do wyboru. Jeśli rodzic wyrazi zgodę fotografia może być wysłana drogą maialową pod wskazany adres. I w tej zabawie kryje się miła niespodzianka. Najzabawniejsze zdjęcie zostanie nagrodzone bonem wartym 200 zł (kolacja dla całej rodziny), ufundowanym przez Klubokawiarnię "Gastro" w Iławie.

Wizytę podczas imprezy zapowiedział burmistrz Iławy.

m.rogatty@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages