Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

„OLIMPUSEK” - I miejsce w Polsce dla Kornelii

2013-06-05 14:11:11 (ost. akt: 2013-06-05 14:18:36)

Zbliżający się koniec roku szkolnego sprzyja sukcesom naszych uczniów w SSP nr 2 w Iławie. Tym razem Kornelia Lembowicz z Id zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Olimpusek”. Wychowawczynią klasy jest Bożena Kosińska.

Kornelia jest dobrym wzorem dla wszystkich. Lubi się uczyć i brać udział w konkursach sportowych, bo, przyznaje: w-f jest trochę fajny, zresztą jak przyroda, muzyka i matematyka. Jaki jest przepis na sukces? Uczennica nam go zdradza, jak mówi – bardzo dokładnie muszę myśleć, a wykonaną pracę sprawdzam.

Po usłyszeniu informacji o sukcesie koleżanki, rówieśnicy z klasy bili jej brawa, gratulowali. Jednak najbardziej wzruszyła się mama, a cała rodzina cieszyła się.

Kornelia nie martwi się, gdyby w przyszłych konkursach pojawiły się w porażki. – Wtedy nic się nie stanie. Wszystkie eliminacje traktuję jak przygodę.

I miejsca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Róża Nitkowska

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages